KOMODO CALCIUM DUSTING POWDER 200G - VÁPNÍK S VITAMINEM D3

120 Kč
Skladem (5 ks)

Komodo Calcium Dusting Powder je vynikající vápno pro plazy a obojživelníky, které pomáhá budovat silné kosti a chrání před nemocemi, jako je metabolické onemocnění kostí, měkká skořápka atd. Přípravek je určen k použití při masové a zeleninové dietě.

Vápník je důležitý prvek v každé fázi života každého organismu. Důsledky nedostatku vápníku v mládí jsou nedostatečný růst a křivice. Dospělí jedinci také potřebují vápník. Mezi příznaky nedostatku vápníku patří deformita a křehkost kostí, poškození zubů, poruchy srdeční, svalové a nervové činnosti, dále nedostatek vápníku přispívá k rozvoji osteoporózy, spočívající v postupném úbytku kostní hmoty a náchylnosti ke zlomeninám.

Způsob podání:

Komodo Calcium Dusting Powder můžete použít přímo na živá jídla, jako jsou cvrčci, kobylky nebo moučky, stejně jako čerstvé potraviny, jako je ovoce a zelenina.

Jednoduchým způsobem aplikace je umístit hmyz nebo čerstvé potraviny do vhodného plastového sáčku, přidat část prášku vápníku a energicky protřepat, dokud prášek rovnoměrně nerozloží.

Při krmení hmyzem je umístění sáčku obsahujícího hmyz do chladničky po dobu 5-15 minut ochladí, což způsobí jejich zpomalení, což znamená, že budou rychle zachyceny a snědeny dříve, než hmyz ztratí prach.

U některých ještěrů a obojživelníků je dobrou praxí umístit do terária malou nádobu obsahující Komodo Calcium Dusting Powder, která umožňuje přístup ke zdroji vápníku v případě potřeby.

Produkt speciálně určený pro:

✅ všechny plazy a obojživelníky v každé fázi vývoje

 

Kategorie: Krmení a doplňky stravy
Zpět do obchodu