SMĚS LÉČIVÝCH BYLIN PRO VOUSATOU AGAMU

Neohodnoceno

  • (1 ks) Skladem
160 Kč
Kategorie: Krmení a doplňky stravy
 

Pampeliška: Pomáhá u zvířat snižovat příjem tekutin a také snižuje krevní tlak a hladinu cukru v krvi. Bohatý na hořčík je také užitečný při léčbě močových infekcí a podporuje funkci jater.

Tagetes : Nadzemní části rostliny se používají k výrobě drog. Má protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti a běžně se používá k posílení imunitního systému. Tagetes se používá při zažívacích problémech, včetně nedostatku chuti k jídlu, plynatosti, bolesti břicha, koliky, helmintiázy a úplavice. Používá se také při nachlazení, častém zánětu příušních žláz nebo bolestech očí.

Růže : Sušené okvětní lístky růží poskytují množství minerálů a dodávají želvám barevný a voňavý doplněk stravy. Rostlinné suroviny z okvětních plátků růže mají díky vysokému obsahu vitamínů, zejména C, celkově posilující účinek. Doporučují se užívat při rekonvalescenci, slabosti, únavě, stresu, nachlazení a těhotenství. Flavonoidy mají slabý diuretický, choleretický a antioxidační účinek a stabilizují stěny kapilár, zabraňují krvácení z těchto cév. Galaktolipid obsažený v ovoci je protizánětlivý a protirevmatický. Protizánětlivý účinek je spojen s inhibicí chemotaxe leukocytů a snížením plazmatické koncentrace kreatininu a CRP proteinů. Protizánětlivý účinek je srovnatelný s účinkem syntetických nesteroidních léků (např. kyselina acetylsalicylová), zatímco přípravky z růže nezpůsobují vedlejší účinky.

Přípravek zabraňuje nemocem a onemocněním:

- bojuje proti zánětům močového ústrojí a tlustého střeva

- zabraňuje anémii

- pomáhá při onemocněních žlučových cest

- bojuje se žlučovými kameny

- bojuje proti urolitiáze

- snižuje avitaminózu

- protizánětlivé

- antibakteriální

- plynatost

- bolest břicha

- helmintiáza

- úplavice

- parotitida

- bolavé oči

- antirevmatikum

Má speciální vlastnosti:

- posílení imunitního systému

- působí proti problémům s trávicím systémem

- odstraňuje nedostatek chuti k jídlu

- stabilizuje stěny kapilár

- snižuje plazmatickou koncentraci kreatininu a CRP proteinů

- posilující akce

Produkt je speciálně určen pro:

- Agama vousatý (Pogona vitticeps)

Dávkování:

Toto je doplňkové jídlo. Neměl by být zahrnut do stravy mazlíčka jako celek. Léčba bylinami by neměla být alternativou k vyhledání odborné veterinární rady.

Komodo - působí na britském trhu již 20 let. Potraviny a vitamíny z jejich produkce jsou nejprodávanějšími potravinami v západní Evropě a jejich produkty jsou uznávány herpetology a chovateli po celém světě. Komodo je díky svému odhodlání vytvářet produkty té nejlepší třídy již léta absolutní špičkou v kvalitě terarijních produktů. Značka je spoluvytvářena za účasti chovatelů z Velké Británie, léta udává nové trendy mezi výrobci terarijních produktů, zejména krmiv a vitamínů.